Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. Kayalar Sok. 4 Karadeniz İş Mrk. Güngören, İstanbul

Vizyon&Misyon

single-09

VİZYONUMUZ

Atılan her adımda koşulsuz müşteri memnuniyeti hedef alınarak, bilgi ve teknoloji çağına ayak uyduran teknik alt yapımız, yaratıcı ve stratejik bakış açısına sahip teknik ve yönetim ekibi ile yurt içine ve yurt dışına uluslararası standartlarda, inovatif üretim süreciyle birlikte 1. sınıf kalitede hizmet sunup, üretim yapmak ve piyasada sahip olduğumuz yeri korumaktır. Bunu gerçekleştirirken insana, doğaya ve yaşama saygı duyarak, öğrenerek, öğreterek, farklılık oluşturarak, kurumun sorumluluğunda bireysel farkındalığı arttırarak toplumsal fayda sağlayıp yoluna devam etmektir. Müşteri beklentisinden pazar beklentisine, teknolojinin takibinden yenilikçi adımlara, doğru yönetim hamlelerinden bireysel başarılara kadar her alanda sistematik çalışma içerisinde olarak, müşterilerimizin sektör bazındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak, bunu yaparken dünya standartlarını takip edip, teknolojik yenilikleri ürün kalitesine dahil ederek müşteri-güven-memnuniyet üçgenini başarılı bir şekilde devam ettirmektir.

MİSYONUMUZ

 Etik değerlerimizden asla vazgeçmeden, müşterilerimize esnekliğimiz, girişimci ruhumuz, yenilikçi yapımız, genç ve dinamik kadromuz ile birlikte katma değeri yüksek, piyasada eşi benzeri olmayan özel tasarım ürünleri sunarak, ihracatta önde gelen firmalardan biri olmak ve Türkiye’de ki pazarda mevcut yerini korumaktır.

 Bunu gerçekleştirirken insana, doğaya ve yaşama saygı duyarak, öğrenerek, öğreterek, farklılık oluşturarak, kurumun sorumluluğunda bireysel farkındalığı arttırarak toplumsal fayda sağlayıp yoluna devam etmektir.

 Müşteri beklentisinden pazar beklentisine, teknolojinin takibinden yenilikçi adımlara, doğru yönetim hamlelerinden bireysel başarılara kadar her alanda sistematik çalışma içerisinde olarak, müşterilerimiz sektör bazındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak, bunu yaparken dünya standartlarını takip edip, teknolojik yenilikleri ürün kalitesine dahil ederek müşteri-güven-memnuniyet üçgenini başarılı bir şekilde devam ettirmektir.